HomeCoinsLTO Network (LTO)Hollanda geleceğin tek boynuzlu atlarının vitrinini Techleap.nl ile piyasaya sürüyor

Hollanda geleceğin tek boynuzlu atlarının vitrinini Techleap.nl ile piyasaya sürüyor

- Advertisement -


RESMİ BASIN AÇIKLAMASI

Hollanda, Techleap.nl-programı bünyesinde, resmi olarak Techleap.nl Rise programını piyasaya sürmüştür. Bu iddialı program ile Techleap ve Pieter van der Does (Adven), Ali Niknam (bunq), Steven Schuurman (Elastic), Chris Hall (Bynder), Michiel Muller (Picnic) ve Gillian Tans (Booking.com) gibi üst düzey girişimciler Hollanda’nın en umut verici scale-uplarının uluslararası olarak daha hızlı büyümesine yardımcı oluyor.

İlk aşamada programa katılım sağlayan scale-uplar şunlardır: Easee, Floryn, LTO Network, Mapiq, Nico.Lab, Online Payment Platform, Polarsteps, Quicargo, Starred, Wizenoze.

Program kapsamında girişimciler; şirketler, yatırımcılar ve medya ile birlikte uluslararası haritaya konulacak. Kurucular on ila on beş katılımcılı gruplar halinde, bir şirketi büyüme yönünde ölçeklendirmenin zorlukları hakkında birbirleri ile bilgi alışverişinde bulunmaya teşvik edilecekler.  Kurucular, gelecek vaat eden scale-up firmaları ile kendi iç görülerini ve aldıkları dersleri paylaşacak olan üst düzey Hollandalı girişimcilerden destek ve geri bildirim alacaklar. Her bir çeyrek boyunca Techleap.nl Rise yeni bir girişimci grubuna yardımcı olacak.

Yılda iki tek boynuzlu at, Avrupa’nın en iyi ekosistemi

Techleap.nl Rise’ın amacı, teknoloji sektöründe dünya şampiyonlarının ortaya çıkmasını ve gelişmesini desteklemek, diğer ülkelerden gelen teknolojik çözümlere daha az bağımlı hale gelmelerini sağlamak ve yılda iki adet tek boynuzlu at niteliğinde firmanın “yükselebileceği” bir ortam yaratmaktır. 2023 yılına kadar, Techleap.nl Rise 250 adet umut verici scale-up firmasını desteklemiş olmayı hedeflemektedir. Programdan elde edilen bilgiler, Hollanda’daki teknoloji ekosistemini daha da iyileştirmek ve scale-up firmalarının büyüme zorlukları için darboğazları ve çözümlerini tanımlamak adına paylaşılacaktır.

Techleap.nl Rise ile kendilerini uluslararası alanda en iyilere karşı ölçebilecek daha fazla Hollandalı teknoloji şirketi yaratmak istiyoruz. Dürüst ve sert bir şekilde yapıcı geri bildirimleri ile umut vaat eden scale-up firmalarına yardımcı olmaları için iş dünyasındaki en iyi girişimcileri bulduk. Birbirimizin deneyimlerinden bir şeyler öğrenerek ve doğru tarafları bir araya getirerek, yarının teknoloji liderlerinin kendilerinin de üzerinde yükselebilecekleri yenilikçi bir ortam yaratıyoruz.Constantijn van Oranje, Techleap.nl Özel Temsilcisi

Katı seçim kriterleri

Programa katılım kriterleri katıdır; bir scale-up firması aşağıdaki kriterleri karşılaması durumunda program için katılım hakkına sahip olur: mevcut durumda 10 M € + bir finansman roundu ile toplanmakta olan veya bir sonraki roundda toplamaya hazırlanan (muhtemelen şu ana kadar 1-5 M € arası miktarı finanse edilmişse); yıllık cirosu 1 milyon €’yu aşan; 10’dan fazla FTE istihdam eden; yıllık en az %50 büyümeye sahip olan ve hizmet ettikleri pazar ve sundukları ürün/hizmet hakkında net bir anlayışa sahip olan firmalar.

Techleap.nl Rise programı bana bugünün en umut verici şirketlerine Booking.com ile kendi yaşadığım ölçeklendirme yolculuğunun bana öğrettiklerini geri vermemi mümkün kılıyor.” – Gillian Tans, Booking.com Yönetim Kurulu Başkanı

Techleap.nl bizim için önemlidir çünkü yatırımcılardan medyaya ve teknoloji yeteneklerine kadar uluslararası teknoloji sahnesine giden yolu açmaktadır. Bu program vasıtası ile kuracağımız bağlantıların kendi şirketimizin büyümesi üzerinde gerçek bir etkisi olmasını bekliyoruz.” – Koen Droste, Polarsteps CEO’su

Program ve seçilen scale-up firmaları hakkında daha fazla bilgiyi şuradan alabilirsiniz:
https://www.techleap.nl/content/launching-techleap-nl-rise-the-program


LTO en iyiler arasında yer almaktan gurur duyuyor!

“Bu hem şirket, hem de topluluk olarak büyümemizi ve başarılarımızı doğrulayan ve LTO Network için heyecan verici bir adımdır. Hollanda Hükümeti’nin kuruluşları tarafından daha fazla onay görmek bize teknoloji alanındaki tek boynuzlu at niteliğindeki firmalardan bir şeyler öğrenmemiz ve erişimimizi daha önce mümkün olmayan seviyelere taşımamızı sağlayan bir pencere açmıştır.”Rick Schmitz, LTO Network CEO’su

Bu bir kuluçka programı veya startup okulu değildir, bundan çok daha ötesidir. Techleap, Hollanda Hükümeti’nin Hollanda’da teknoloji büyümesinin gelişmesine yardımcı olması için resmi temsilcisidir. “TechLeap.nl, Aralık 2019’da bu isimle mevcudiyetine son vermiş olan StartupDelta programının bir devamı niteliğindedir. Techleap.nnl, ister start-up olsun, ister scale-up olsun, Hollanda’da teknoloji şirketlerinin bir ekosistem inşa etmesine yardımcı olmaktadır.

LTO Network’ün Avrupa’nın en iyi şirketlerinin ve teknoloji meraklılarının elit çemberine bir adım attığını görmekten gurur duyuyoruz. Bir sonraki adımları ve bu programın getireceği inanılmaz fırsatları dört gözle bekliyoruz!

Web sitesi | Telegram | Twitter | Reddit | LinkedIn | Dokümantasyon

Source link

- Advertisement -
Mr Bitcointe
Mr Bitcointehttps://www.bitcointe.com/
“Fact You Need To Know About Cryptocurrency - The first Bitcoin purchase was for pizza.” ― Mohsin Jameel
462FansLike
76FollowersFollow
4,567FollowersFollow
5,261FollowersFollow
1,580FollowersFollow
2,230SubscribersSubscribe

Most Popular

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 17,174.10
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,286.89
tether
Tether (USDT) $ 1.00
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 112.55
litecoin
Litecoin (LTC) $ 77.05
eos
EOS (EOS) $ 0.944621
okb
OKB (OKB) $ 21.92
tezos
Tezos (XTZ) $ 1.02
leo-token
LEO Token (LEO) $ 3.91
cardano
Cardano (ADA) $ 0.317917
monero
Monero (XMR) $ 144.81
stellar
Stellar (XLM) $ 0.089322
chainlink
Chainlink (LINK) $ 7.54
huobi-token
Huobi (HT) $ 6.86
tron
TRON (TRX) $ 0.054928
usd-coin
USD Coin (USDC) $ 1.00
dash
Dash (DASH) $ 43.98
neo
NEO (NEO) $ 6.95
iota
IOTA (MIOTA) $ 0.216433
nem
NEM (XEM) $ 0.033282
zcash
Zcash (ZEC) $ 43.18
maker
Maker (MKR) $ 654.21
paxos-standard
Pax Dollar (USDP) $ 1.00
ethereum-classic
Ethereum Classic (ETC) $ 20.14
vechain
VeChain (VET) $ 0.019231
true-usd
TrueUSD (TUSD) $ 1.00
kucoin-shares
KuCoin (KCS) $ 6.71
waves
Waves (WAVES) $ 2.37