HomeCoinsMettalex (MTLX)شریک Fetch.ai و LiquidChefs برای فعال کردن خدمات زنجیره تامین پایدار مبتنی...

شریک Fetch.ai و LiquidChefs برای فعال کردن خدمات زنجیره تامین پایدار مبتنی بر هوش مصنوعی | by Ali | Fetch.ai | Dec, 2021

- Advertisement -


Ali

این مشارکت راه را برای افزایش شفافیت در زنجیره تامین با استفاده از عوامل اقتصادی مستقل هموار می کند و در WEF داووس 2022 به نمایش گذاشته خواهد شد.

شریک Fetch.ai و LiquidChefs برای فعال کردن خدمات زنجیره تامین پایدار مبتنی بر هوش مصنوعی | by Ali | Fetch.ai | Dec, 2021

کمبریج — Fetch.ai (https://fetch.ai/)، یک آزمایشگاه هوش مصنوعی مستقر در کمبریج که یک شبکه یادگیری ماشین غیرمتمرکز دسترسی آزاد برای زیرساخت‌های هوشمند ایجاد می‌کند، همکاری با LiquidChefs، یک شرکت خدمات نوشیدنی‌های غذایی در محل را اعلام کرده است.

یکی از چالش‌های اصلی پیش روی زنجیره‌های تامین مدرن، دسترسی به داده‌ها است که برای تصمیم‌گیری موثر بسیار مهم است. این داده‌ها همیشه در دسترس نیستند زیرا زنجیره‌های تامین به دلیل اندازه زیاد و سایر پیچیدگی‌ها شفافیت ندارند. در نتیجه، بسیاری از سازمان‌ها با مجموعه‌ای از سیستم‌های دستی و دیجیتالی مواجه هستند که به طور موثر اطلاعات را در سیلوهای عملکردی به دام می‌اندازند و با ارائه تصویری ناقص، فرآیند تصمیم‌گیری را مختل می‌کنند.

هدف شراکت بین Fetch.ai و LiquidChefs استفاده از عوامل اقتصادی مستقل Fetch.ai با چارچوب جستجو و کشف آن برای ایجاد زنجیره‌های تامین محلی و شفاف است که به LiquidChefs اجازه می‌دهد تا با هر تامین‌کننده پایدار در مجاورت خود جستجو و ارتباط برقرار کند. در زمان راه اندازی، از تعدادی تامین کننده منتخب از جمله Bäckerei-Konditorei-Café Weber، BierVision Monstein AG، Black Peak Brauerei، Adank Davos AG و Liberty Coffee Roasters پشتیبانی می کند.

با دیجیتالی کردن و خودکارسازی زنجیره تامین LiquidChefs، زیرساخت Fetch.ai یک بازار زنجیره تامین غیرمتمرکز ایجاد خواهد کرد. این بازار، خریداران و تامین کنندگان نمایندگی های دیجیتال را در زمان واقعی برای پشتیبانی از زنجیره های تامین پویا، مقیاس پذیر و چند عاملی به هم متصل می کند. این به افراد، سازمان‌ها و دارایی‌ها اجازه می‌دهد تا به‌عنوان عوامل دیجیتالی معرفی شوند که به طور مستقل بر اساس نیازها و ترجیحات کاربران، مانند یافتن تامین‌کنندگان محلی و پایدار، کار می‌کنند. بازار زنجیره تامین غیرمتمرکز در مجمع جهانی اقتصاد داووس در سال 2022 به نمایش گذاشته خواهد شد.

همایون شیخ، مدیر عامل Fetch.ai، گفت: «این بیماری همه‌گیر چالش‌ها و خطرات زنجیره‌های تأمین را به‌ویژه، اتکای بیش از حد به مکان‌های متمرکز به‌عنوان منبع محصولات حیاتی، آشکار کرده است». از طریق این همکاری با LiquidChefs، Fetch.ai یک زنجیره تامین قابل اعتماد، شفاف و کارآمدتر ایجاد خواهد کرد که پایداری محصولات و خدمات را ردیابی می کند.

همایون شیخ، مدیر عامل Fetch.ai، گفت: «این بیماری همه‌گیر چالش‌ها و خطرات زنجیره‌های تأمین را به‌ویژه، اتکای بیش از حد به مکان‌های متمرکز به‌عنوان منبع محصولات حیاتی، آشکار کرده است». از طریق این همکاری با LiquidChefs، Fetch.ai یک زنجیره تامین قابل اعتماد، شفاف و کارآمدتر ایجاد خواهد کرد که پایداری محصولات و خدمات را ردیابی می کند.

ماهیت مهمان نوازی مشارکتی است و این درک برای ایجاد فضاهای پایدار در صنعت ما ضروری است. ما از شراکت با Fetch.ai و ترکیب فناوری‌های پیشرفته مانند بلاک چین، سیستم‌های چند عامله و هوش مصنوعی برای ایجاد زنجیره‌های تامین تایید شده و شفاف برای خدمات خود هیجان‌زده هستیم. آدام سولومون، مدیر LiquidChefs گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره Fetch.ai، لطفاً از https://fetch.ai/ دیدن کنید

درباره Fetch.ai

؛Fetch.ai، یک آزمایشگاه هوش مصنوعی مستقر در کمبریج، در حال ایجاد زیرساخت های مورد نیاز برای عوامل نرم افزاری مستقل برای شروع کار اقتصادی مفید از طرف افراد، ماشین ها، مشاغل و سازمان ها است. شبکه Fetch.ai مبتنی بر فناوری منبع باز است و به کاربران امکان دسترسی به قدرت هوش مصنوعی در یک مجموعه داده ایمن در مقیاس جهانی را برای انجام وظایف هماهنگی پیچیده در اقتصاد مدرن می دهد. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به https://www.fetch.ai مراجعه کنید.

درباره LiquidChefs

؛LiquidChefs یک شرکت بار موبایل ممتاز است که متخصص در عرضه همه چیز مایع است. از عرضه قهوه، اسموتی، کوکتل و آبمیوه‌ها تا بارمن‌های شیک و شیک که انرژی فراموش‌نشدنی را به رویدادها می‌آورند، LiquidChefs در 13 سال گذشته به بخش مهمان‌نوازی خدمات می‌دهد. در چند سال گذشته، «مایع همه چیز» به سوپ تبدیل شد و سپس خدمات پذیرایی غذا نیز تبدیل شد. از سال 2009، LiquidChefs بخشی از برخی از فراموش نشدنی ترین رویدادهای مجمع جهانی اقتصاد بوده است

؛LiquidChefs بر تصمیم گیری در رابطه با مشارکت تامین کنندگان بر اساس عواملی مانند مکان، شیوه های چارچوب بندی، گنجاندن و تنوع، دستمزد مربوط به جنسیت، نرخ دستمزد کارگران، کار اجباری، دسترسی به اتحادیه ها، شرایط کار و دسترسی به مشاغل از جمله بسیاری از مسائل دیگر حکومتی تمرکز دارد.

برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به

؛ https://www.liquidchefs.co.uk/ مراجعه کنیدSource link

- Advertisement -
Mr Bitcointe
Mr Bitcointehttps://www.bitcointe.com/
“Fact You Need To Know About Cryptocurrency - The first Bitcoin purchase was for pizza.” ― Mohsin Jameel
462FansLike
76FollowersFollow
4,567FollowersFollow
5,261FollowersFollow
1,580FollowersFollow
2,230SubscribersSubscribe

Most Popular

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 22,956.15
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,680.51
tether
Tether (USDT) $ 1.00
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 139.96
litecoin
Litecoin (LTC) $ 60.54
eos
EOS (EOS) $ 1.23
okb
OKB (OKB) $ 18.22
tezos
Tezos (XTZ) $ 1.87
leo-token
LEO Token (LEO) $ 4.98
cardano
Cardano (ADA) $ 0.516631
monero
Monero (XMR) $ 162.55
stellar
Stellar (XLM) $ 0.123567
chainlink
Chainlink (LINK) $ 7.72
huobi-token
Huobi (HT) $ 4.35
tron
TRON (TRX) $ 0.069651
usd-coin
USD Coin (USDC) $ 1.00
dash
Dash (DASH) $ 52.68
neo
NEO (NEO) $ 11.36
iota
IOTA (MIOTA) $ 0.348245
nem
NEM (XEM) $ 0.051607
zcash
Zcash (ZEC) $ 68.97
maker
Maker (MKR) $ 1,092.97
paxos-standard
Pax Dollar (USDP) $ 1.00
ethereum-classic
Ethereum Classic (ETC) $ 37.50
vechain
VeChain (VET) $ 0.031033
true-usd
TrueUSD (TUSD) $ 1.00
ftx-token
FTX (FTT) $ 30.22
kucoin-shares
KuCoin (KCS) $ 10.55
waves
Waves (WAVES) $ 6.03