HomeCoinsMettalex (MTLX)MyConstant integruje Fetch.ai (FET) Mainnet, aby odblokować pożyczki USDT i handel dla...

MyConstant integruje Fetch.ai (FET) Mainnet, aby odblokować pożyczki USDT i handel dla społeczności FET | by Franciszekgon | Fetch.ai | Jan, 2022

- Advertisement -


Franciszekgon
MyConstant integruje Fetch.ai (FET) Mainnet, aby odblokować pożyczki USDT i handel dla społeczności FET | by Franciszekgon | Fetch.ai | Jan, 2022

Olśniewająca gama projektów blockchain zmieniła sposób, w jaki żyjemy, pracujemy i bawimy się. Jednak niewiele osób dorównało Fetch.ai pod względem zakresu. Jako laboratorium sztucznej inteligencji budujące infrastrukturę nowej generacji w sieci 3.0, Fetch.ai może zakłócić finanse, mobilność, podróże i nie tylko dla większego dobra. A teraz jest gotowy, aby pomóc Ci włamać się do DeFi z MyConstant.

Dlaczego Fetch.ai współpracuje z MyConstant? Chociaż sieć Fetch.ai rozszerza swoje możliwości globalnie, równie ważne jest, aby tworzyła wartość i użyteczność dla swojego natywnego tokena FET. FET nie tylko będzie napędzać stokenizowane aplikacje technologii Fetch.ai, ale dzięki MyConstant odblokowuje teraz również możliwości udzielania pożyczek, handlu i inwestycji.

Jeśli obecnie posiadasz natywny FET, masz udziały, które zasilą inteligentną infrastrukturę jutra — — kawałek historii w trakcie tworzenia. Jednak zmiany paradygmatu wymagają czasu i chociaż Fetch.ai kontynuuje tworzenie i wdrażanie aplikacji do działania w ich sieci, możesz zmaksymalizować użyteczność i wartość swoich tokenów FET bez utraty udziału w projekcie, z pomocą MyConstant.

Fetch.ai jest wiodącym zwolennikiem zmian we wschodzącej gospodarce cyfrowej, od tworzenia autonomicznych biur podróży po zakłócanie logistyki e-commerce, i w tym nasze cele są zbieżne. Niewielu innych w zdecentralizowanej przestrzeni poczyniło tak szybkie postępy, a my, zespół MyConstant, byliśmy pod wrażeniem szybkości realizacji Fetch.ai, jakości technologii leżącej u jego podstaw oraz jego wyjątkowej wizji na przyszłość.

Cieszymy się, że możemy zintegrować sieć główną FET z naszym ekosystemem DeFi. Zespół jest podekscytowany dostarczaniem tej samej usługi zorientowanej na klienta i szybkiej realizacji, do której przyzwyczaiłeś się jako zwolennicy Fetch.ai. W miarę jak nasze społeczności się łączą, nasz wpływ rośnie, a my robimy kolejny krok w kierunku stworzenia globalnej gospodarki, która działa dla wszystkich, a nie tylko dla nielicznych.

Oto główne aspekty partnerstwa:

https://www.myconstant.com/sign-up-borrow/?l=fet2021

MyConstant prosi użytkownika o przywłaszczenie 150% twojego portfela w FET jako zabezpieczenie pożyczki. Obejmuje to dwa potencjalne wydarzenia:

  • Potencjalne niewykonanie zobowiązania: Jeśli użytkownik nie może spłacić pożyczki z jakiegokolwiek powodu, MyConstant może użyć swoich aktywów kryptograficznych, aby spłacić pożyczkodawcy wszelkie zarobione odsetki.
  • Ruchy rynkowe: Ponadto, używając 150% jako zabezpieczenia, MyConstant może pokryć te ruchy rynkowe.

Jeśli pożyczasz pożyczkę pod FET poza ofertą specjalną lub jeśli Twoim zabezpieczeniem nie jest FET, obowiązują normalne stopy procentowe (w tabeli poniżej).

Jak zawsze, pożycz proszę tyle, ile możesz sobie pozwolić na spłatę. Stawki za pożyczki różnią się w zależności od długości okresu. (Oprócz oferty specjalnej powyżej!)

I pamiętaj, że za wszystkie pożyczki pobierana jest opłata w wysokości 3,5%.

2. Swapy kryptograficzne — Jeśli chcesz po prostu zamienić swój FET na kolejne 75+ kryptowalut bez pożyczania — możesz to zrobić i zapłacić prostą opłatę transakcyjną w wysokości 0,1% na giełdzie.

Z niecierpliwością oczekujemy, że społeczność Fetch wykorzysta $FET, aby uzyskać dostęp do niedrogich kredytów i satysfakcjonujących możliwości inwestycyjnych. Oczywiście wszystkie inwestycje i transakcje spekulacyjne opisane powyżej zawierają element ryzyka, więc weź to pod uwagę przed rozpoczęciem.

O mojej stałej

MyConstant to wyjątkowa firma pożyczkowa oparta na kryptowalutach. Nie tylko jesteśmy specjalistami od zdecentralizowanych finansów, ale także na nowo wyobrażamy sobie, jak wygląda przyszłość bankowości. Budujemy infrastrukturę bankową i produkty obsługujące różnorodne aktywa, z których obecnie korzystasz, od fiat przez kryptowaluty po NFT. Pożyczanie, pożyczanie, zamiana, wydawanie, handel — wszystko to możesz zrobić z nami.

Aby prosperować w dzisiejszej rozwijającej się gospodarce cyfrowej, potrzebujesz dostępu do produktów i usług, które są interoperacyjne z systemami fiducjarnymi i zdecentralizowanymi. MyConstant wypełnia lukę między światem fiat i kryptowalut, oferując większą swobodę finansową. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić –https://www.myconstant.com/Source link

- Advertisement -
Mr Bitcointe
Mr Bitcointehttps://www.bitcointe.com/
“Fact You Need To Know About Cryptocurrency - The first Bitcoin purchase was for pizza.” ― Mohsin Jameel
462FansLike
76FollowersFollow
4,567FollowersFollow
5,261FollowersFollow
1,580FollowersFollow
2,230SubscribersSubscribe

Most Popular

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 24,060.45
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,771.30
tether
Tether (USDT) $ 1.00
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 146.66
litecoin
Litecoin (LTC) $ 63.75
eos
EOS (EOS) $ 1.28
okb
OKB (OKB) $ 18.53
tezos
Tezos (XTZ) $ 1.94
leo-token
LEO Token (LEO) $ 4.87
cardano
Cardano (ADA) $ 0.5433
monero
Monero (XMR) $ 166.74
stellar
Stellar (XLM) $ 0.128421
chainlink
Chainlink (LINK) $ 8.67
huobi-token
Huobi (HT) $ 4.41
tron
TRON (TRX) $ 0.070893
usd-coin
USD Coin (USDC) $ 1.00
dash
Dash (DASH) $ 54.90
neo
NEO (NEO) $ 11.85
iota
IOTA (MIOTA) $ 0.353199
nem
NEM (XEM) $ 0.052752
zcash
Zcash (ZEC) $ 71.85
maker
Maker (MKR) $ 1,162.62
paxos-standard
Pax Dollar (USDP) $ 1.00
ethereum-classic
Ethereum Classic (ETC) $ 39.02
vechain
VeChain (VET) $ 0.032534
true-usd
TrueUSD (TUSD) $ 0.999951
ftx-token
FTX (FTT) $ 31.54
kucoin-shares
KuCoin (KCS) $ 10.67
waves
Waves (WAVES) $ 6.35